Oilseeds ja Bayer üllatasid oma kliente eksklusiivse kontserdielamusega

Tänuks koostöö eest kutsusid Oilseeds ja Bayer oma parimad partnerid koos kaaslastega 9. juunil maalilisesse Käsmu kaptenikülla, et üheskoos nautida selle suve suurprojekti – Ivo Linna ning Tõnis Mägi kontsertetendust “Las olla kõik”. 

Kontserdil kõlasid kahe levimuusikalegendi endi lemmiklood ning lauldi menulaule ka varalahkunud lavakaaslase Jaak Joala repertuaarist, kellega koos 20 aastat tagasi mööda Eestit tuuritati kontserdisarjaga “Las jääda kõik mis hea”. Ivo Linna ja Tõnis Mägi jaoks oli see üle 20 aasta esimene kord taas koos ühel laval laulda.

Kui Lainela puhkealale kogunes ligi 7000 kontserdikülastajat ning ka ilm oli jahedapoolne, siis Oilseeds/Bayer vastuvõtule saabunud 100 erikülalist said kontserti kuulata lava vahetus läheduses soojendusega privaatalal. Lisaks kordumatule muusikaelamusele sai siin segamatult nautida ka karastavaid jooke ja maitsvaid sööke otse grillilt. Külalised jäid erilise vastuvõtuga väga rahule ning nautisid meeldivat seltskonda ja mõnusat äraolemist pea südaööni.

 Vaata fotogaleriid Oilseeds/Bayer kliendivastuvõtust Käsmus:

 

Oilseeds Trade on täielikult Eesti kapitalil loodud ettevõte, mille põhitegevuseks on rapsi ja teravilja vahendus Balti riikides. Lisaks varustab firma Eesti põllumehi igapäevaselt väetise, taimekaitsevahendite ning muude põllumajandus­tarvikutega. Oilseeds kaubamärgi alla kuulub ka OÜ Jatiina, kes on Deutz-Fahr traktorite ning Krone ja Amazone põlluseadmete ainuesindaja Eestis. Lisainfo: www.oilseeds.ee

Bayer CropScience, mille peakorter asub Saksamaal Monheimis, on üks maailma juhtivatest ettevõtetest taimekaitse ja mittepõllumajandusliku kahjuritõrje valdkondades. Ettevõte on tuntud oma väga efektiivsete toodete, teedrajavate innovatsioonide ja kliendikesksuse poolest. Bayer CropScience´i tegevusvaldkondadeks on taimekaitse, keskkonnateadused ja bioteadused. Lisainfo: www.cropscience.bayer.ee

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here