Ülo Kivine: oleme 2016. aasta Saaremaa ettevõte, sest torkame saarel silma!

agroblogi-ulo-kivine-juust
agroblogi-ulo-kivine-juust
Foto: Saarte Hääl

Läinud nädalavahetusel kuulutati Saaremaa ettevõtjate liidu aastapäevapeol välja järjekorras kaheksas maakonna aasta ettevõte. 2016. parim Saaremaa ettevõte on Saaremaa Piimatööstus AS. Agroblogi uuris värske tunnustuse osalise, Saaremaa piimatööstuse juhatuse esimehe Ülo Kivise käest, mida see tiitel õigupoolest tähendab.

Palju õnne uhke nimetuse puhul! Kellele või millele tänu see tiitel sel aastal tuli?

Suurim tänu läheb ikka eelkõige meie enda inimestele ja teiseks kõigile piimatootjatele. Üksi ei tee siin midagi ära. Tegime mõned uued tooted ja eks need ilmselt räägivadki ka enda eest. Oleme pühendunud ja pingutame aina rohkem. Tundub, et paistame oma saare peal silma ja teeme oma asja hästi. See on suur tunnustus.

Mida te 2016. aastal teistmoodi tegite kui varem? Mis selle tiitli just 2016. aastal tõi?

Siin on palju erinevaid faktoreid koos. Piima kokkuostu hind on tõusnud pärast augustit ning seda kindlasti ka märgati ja tunnustati. Turg on paranenud ja selle seis lubab meil vähemalt hetkeseisu arvestades kokkuostu hinda ka sellisena hoida.

Mida toob aasta 2017 põllumehele ja tarbijale?

Käesoleval aastal tahame esiteks põllumehe tarvis säilitada stabiilset hinda, et motiveerida ka neid rohkem tootma, sest hind on võrreldes mullusega kõrgem.

Tarbija jaoks on suurim muudatus uuenenud pakendid, mida oleme ise kaua oodanud. Panustame ühtsele brändile, et kõik meie tooted oleks Saaremaa brändiga seotud ning tarbija jaoks ka poeriiulite vahel jalutades teiste ettevõtete toodangust eristuvad.

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here